Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Son İsteği Bakın Neymiş..

FATMA GİRİK’İN VEFATINDAN ÖNCE SÖYLEDİĞİ SON SÖZLERİ ORTAYA ÇIKTI Son İsteği Bakın Neymiş!
Girik, bir süredir İstanbul’da hastanede tedavi görüyordu.
CENAZESİNE İLİŞKİN KONUŞMUŞTU
Fatma Girik’in ölüm haberi sonrası usta oyuncunun ölümle ilgili söylediği sözler gündem oldu.
İşte son sözleri..

Girik, daha önce yaptığı açıklamada “Neticede robot değilim bir canlıyım; bir gün elbet ölümü tadacağım. Memduh’a (Ün) kavuşacağım. Ölüm kötü bir şey değil. Kötü olsa Allah ölümü vermezdi. Biz gideceğiz ki ardımızdan yenileri gelsin” demişti.
“SESSİZ SEDASIZ ÇEKİP GİTMEK İSTİYORUM”
TV100’de yer alan habere göre Girik, ölümünden sonra nasıl bir cenaze töreni istediğini de söylemişti. Girik, açıklamasında “Öldüğümde öyle büyük bir uğurlama ya da tören istemiyorum. Gülriz Sururi gibi sessiz sedasız çekip gitmek istiyorum” ifadesini kullanmıştı.

SON DAKİKA: Fatma Girik’in ölümünün ardından unutulmaz anısını ağlayarak anlattı: Kıyafetlerimi bile o diktirdi…
SON DAKİKA HABERİ: Fatma Girik, çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yeşilçam’ın efsanesinin ölümü büyük üzüntü yaşattı. Sabah.com.tr’ye konuşan Belkıs Özener, Selçuk Yöntem ve Perihan Savaş duygularını anlattı. Özener, “İlk onun sesiydim. Kibir nedir bilmezdi.” derken, Perihan Savaş ise, “Bir filmde kardeşiydim, kendi terzisine götürdü, kıyafetlerimi diktirdi. Makyajımı yaptı. Filmde kardeşiydim ama bana gerçekte de ablalık yaptı” diye konuştu. Savaş, duygularını aktarırken gözyaşlarına hakim olamadı.
Son dakika haberine göre; Yeşilçam’ın efsane oyuncusu Fatma Girik 79 yaşında hayatını kaybetti. Girik’in ölüm haberi Türkiye’yi yasa boğdu. Yeşilçam’da Fatma Girik’in sesi olan Belkıs Özener, “Fevkalede üzgünüm. Türkan’ın, Fatma’nın, hepsinin sesiydim. Ama ilk kez Fatma Girik’in sesi olmuştum. Yeri bende çok ayrıdır. Yaprak dökümü gibi… Tarık gitti, şimdi Fatma gitti, belli bir yaşa geldik, vakti gelen gidiyor.” dedi. Yeşilçam’da Namus isimli yapımda Fatma Girik’in kardeşini oynayan Perihan Savaş ise, “Fiziken yoklar ama yaptıkları işler ile hep aramızda olacaklar. Filmde kardeşini oynadım, gerçekten bana ablalık yaptı. Makyajımı yaptı, kendi terzisine götürüp kıyafet diktirdi. Sözün bittiği yerdeyiz.” diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!