Nefis Sunumlar

Bir Annenin Evlaydıyla İmtihanı…

Sponsorlu Bağlantılar

Esra Erol ATV kanalındaki canlı yayında daha önce 2 kez evden anne Gürcünaz’ın kızıyla hayatının imtihanını verdi. 19 yaşındaki Zeynep, daha önce fuhstan evleri basılan bir çiftin yanında çıktı. 5 çocuklu ailenin tüm foyası ortaya dökülmesine rağmen Zeynep, onlarla gitmek istedi. Annesi Gürcünaz’a karşı zalimce davranan Zeynep, sonunda onun yayında bayılmasına sebep oldu. İşte Türkiye’nin asabını bozan kız:
15 yaşındaki çocukla evlendi
Zeynep aşık olduğunu söyleyip komşu oğluna kaçmıştı. O zaman 18 yaşındaydı. Kaçtığı kişi ise henüz bir çocuktu ve daha 15’indeydi. Bu çocukla evlenmek için diretince anne ve babası ‘belki akıllanır’ diyerek razı oldular. İmam nikahı çocukla evlenen Zeynep 4 ay geçmeden onu da terketti ve ailesinin yanına döndü.
Zeynep yine rahat durmadı. Bir gün evde temizlik yaparken annesinin cep telefonunu alıp kayıplara karıştı. Anne ve baba kayıp başvurusunda bulundu ve kızlarını bulmak için çalmadık kapı bırakmadı. Zeynep’i bir türlü bulamayan anne Gürcünaz soluğu Esra Erol’da aldı.
Esra Erol kayıp olan Zeynep’i buldu ve cuma günü canlı yayına çıkardı. Ama anne Gürcünaz’ın kızıyla buluşması umduğu gibi gitmedi. Aslında Esra Erol ve avukat Hülya Kuran için de Zeynep tam bir imtihandı. Annesine karşı aşırı agresiflik sergileyen ve onun kendisine yaklaşmasını istemeyen Zeynep, yaptıklarını gülerek ve bir macera yaşamış gibi keyifle anlattı. O böyle güldükçe izleyen herkesin asabı bozuldu.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ