Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç saniye içinde böcekleri uzaklaştıracaksınız

İstenmeyen böcekleri uzaklaştırıyor.

Sıcak havalar yaklaşıyor. Bu dönemde aslında tüm evler bir kez daha her türden böceklerin meskeni oluyor . Sineklerden sivrisineklere, karıncalar, örümcekler, tahtakuruları vs. dahil olmak üzere çeşitlilik gösterirler.

Açıkçası amaç, bu sinir bozucu “misafirleri” olabildiğince çabuk ortadan kaldırmaktır ve bunu yapmak için genellikle piyasada kolayca bulunabilecek farklı ürünlere güveniriz .

Ancak belirli spreylerin ve ürünlerin evinizi istila eden parazitleri yenmede etkisiz olması alışılmadık bir durum değildir.Evdeki böcekleri korkutacak bir malzeme

Tavsiyemiz, kimyasal ürünleri unutup doğal , ev yapımı, ekonomik ve etkili bir kovucuyu denemenizdir.

Pek çok kişi, kabartma tozunun böcekleri, özellikle de sinekleri ve karıncaları uzak tutmanın en iyi yollarından biri olduğunu bilmiyor . Bir sprey şişesinde bir çay kaşığı karbonat, dört yemek kaşığı zeytinyağı ve 50 cl suyu karıştırmanız yeterli . İyice karıştırıldıktan sonra elde edilen çözelti böceklerin girebileceği bazı olası giriş noktalarına püskürtülür: örneğin pencere pervazlarına, aynı zamanda kapı önlerine ve duvarlarda oluşabilecek çeşitli çatlaklara da.

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!