Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Kanepeyi 2 dakikada temizleyin

Temizlik şirketleri onu bizden saklıyor

Genellikle tıraş için kullanılanın aynısı olan tıraş köpüğünden bahsediyoruz. Çoğu kişi bunu bilmiyor ama tıraş köpüğünün etkili bir dezenfektan etkisi vardır ve bu aynı zamanda kanepelerin iyice yıkanması ve sterilize edilmesi ve daha fazlası için de çok yararlı olabilir.

Tıraş köpüğü ile kanepeniz temiz olacak ve harika kokacaktır.

Kaşığa yeterli miktarda dökün ve her şeyi karışıma dökün, her zaman iyice karıştırdığınızdan emin olun . Bu noktada tek yapmanız gereken yumuşak, temiz bir bez alıp elde ettiğiniz solüsyona batırmak.İyice ıslattıktan sonra bezi masanın üzerine yayıyoruz ve üstüne bir tencerenin kapağını yerleştirip üzerini bezle kapatıyoruz. Elastik bir bant alıp, sanki bir çantaymış gibi, kapağı içeride olacak şekilde bezi kapatıyoruz.

Mobilyaları iyice temizlemek için mükemmel çözümü kullanmak üzere kapak düğmesini tutarak kanepenin üzerindeki bezi silebiliriz .

Birkaç güçlü geçişten sonra ilacın kanepenin hijyeni açısından ne kadar etkili olacağını hemen anlayacağız . En derin etki, bakterileri öldürmenin yanı sıra çok hoş bir koku da yayan tıraş köpüğüdür.

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!