Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

önceki 1 / 3 sonraki Facebook’ta Paylaş Tweetle Paylaş Paylaş Paylaş Paylaş Yastık kılıflarındaki ter lekeleri

Kullanmak için, 5 limonun suyunu kaynar su dolu bir kovaya dökün ve yastık kılıfını tamamen suyla kaplanacak şekilde solüsyona batırın. Yaklaşık 3 saat veya gece boyunca suda bekletin , ardından normal şekilde durulayın ve yıkayın. Limon, doğal özellikleri ve hoş kokusu sayesinde temizlik için mükemmel bir yardımcıdır.

Minder kılıfındaki sarı leke fark ediliyorsa ön işlem yapılabilir. Lekenin üzerine bikarbonat döküp birkaç damla limon suyu ekleyebilirsiniz. Daha sonra nazikçe ovalamaya devam edebilirsiniz.

– Beyaz sirke – Yastıklardaki ter lekelerini doğal yollarla çıkarmak için önerdiğimiz ilk yöntem, yağ giderme, beyazlatma ve temizleme özellikleriyle bilinen beyaz sirkenin kullanılmasıdır.

İlacı hazırlamak, yarım bardak sirke ile yarım bardak suyu karıştırıp solüsyonu bir sprey şişesine dökmekten ibarettir. Daha sonra doğrudan ter lekesinin üzerine püskürtün ve yaklaşık bir saat kadar beklettikten sonra bol soğuk suyla durulayın.

Daha da etkili bir sonuç için yastığınızı su, sirke ve yarım bardak tuzdan oluşan karışıma yaklaşık 30 dakika batırıp ardından normal yıkama işlemine geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!