Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Yepyeni hale getiriyor…

Bu durumda karbonatı suyla karıştırıp karışımı lavaboya dökebilirsiniz. Bu büyülü karışımın yaklaşık 10 dakika etki etmesini bekleyerek inanılmaz bir sonuç elde edeceksiniz! Karışımı emici bir bezle silmeniz yeterlidir; lavabonuz yeniden parlayacaktır.Alternatif olarak yüzeylerde mükemmel bir kireç önleyici madde olarak etki eden sitrik asit de kullanabilirsiniz . 150 ml’lik bir sprey şişesi hazırlayın ve içine sitrik asit ve demineralize su karışımını dökün. Bu noktada karışımı lavaboya püskürtün ve hemen ardından bir bezle kurulayın. Ayrıca bu durumda opak haleler yüzeylerden tamamen kaybolacaktır.Diğer şaşmaz çareler

Banyo ve mutfak lavabolarınızın mükemmel bir şekilde parlamasını sağlamak için sirkeyi de kullanabilirsiniz . Mikrofiber bir beze biraz sirke dökün ve lavabonun üzerini silin. Tüm yüzeyi ılık suyla durulayın, farkı hemen fark edeceksiniz. Lavabo halkalarına ve lekelere karşı mükemmel bir malzeme de şüphesiz limondur. Bu gıdanın mükemmel parlatma özellikleri vardır ve bu da onu evinizdeki mat yüzeylerin temizliği için uygun kılar. İki limon alın, suyunu bir litre suyla karıştırın ve içini bir bezle ıslatın. Lavaboyu ıslatılmış bezle dikkatlice silin; yüzeyler kısa sürede eskisi gibi parlayacaktır.

Son olarak lavabodaki mat lekeleri çıkarmak için de un kullanabilirsiniz . Lavabo hala kuruyken unu içine koyun ve ardından bir bez veya kağıt havlu kullanarak yüzeyi hafifçe ovalayın. İyice durulayın ve tüplere un girmemesine dikkat edin.

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!